קטגוריות
קידום אתרים

אתרי תמיכה וחשיבותם בתהליך קידום אתרים בגוגל

כאשר מדברים על קידום אתרים, יצירתיות היא שם המשחק. כמובן שהאתר אותו אנו צריך לעבור בדיקה יסודית של קוד האתר אופטימיזציה תוכן ולבדוק את צפיפות מילות המפתח, אחר כך אנחנו מתחילים עם בניית מערכת הקישורים – כתיבה בפורומים, תגובות, רישום לאינדקסים, פרסום כתבות ועוד.

אחת הדרכים היא גם בניית "אתר תמיכה" שהוא אתר בפני עצמו שיש בו נושא מוביל כמו באתר האם ומהאתר התומך יוצאים קישורים איכותיים לאתר אותו אנו רוצים לקדם. חשוב שאותו אתר תומך יהיה ברמה גבוהה (כמו האתר הזה), כלומר אתר יכול להיות מקודם בפני עצמו, שהקוד היה תקין במילות המפתח יהיו ברורות ובצפיפות הנכונה ולא בצורה מוגזמת, שהקישורים מהפוטר לא יעלו על 8-10 קישורים מקסימום.

לצערי מתוך חיסכון כספי או אפילו סוג של עצלנות האינטרנט מלא באתרים תומכים מהסוג הגרוע ביותר. מאמרים גרועים שבקושי ניתן להבין מה רוצים לומר שם פוטר שכמות הקישורים קרובה ל30-40. האתר עצמו נמצא בתוצאות החיפוש בעמודים בקרובים למאה

בלוג כאתר תמיכה

היתרון הגדול של בלוג כאתר תומך הוא שאנחנו לא צריכים להשקיע בבניה של האתר. באינטרנט היום ניתן למצוא שתי סוגים של בלוגים מומלצים: הראשון הוא וורדפרס המציע התקנה פשוטה, מהירה ומאוד חביבה על גוגל. אפילו matt cuts אחד האנשים המשפעים ביותר בגוגל מנהל את הבלוג שלו בוורדפרס.

הפלטפורמה השניה היא מערכת הבלוגים של גוגל "blogger". הבלוג מקבל סריקה מהירה מאוד מגוגל בנוי נכון לקריאה של מנועי החיפוש ולא מזמן עבר שדרוג בכול נושא העיצוב והאחסון. גם מהבלוגים האלה ניתן להוציא קישורים מתוך ומחוץ למלל האתר. לא תתפלאו לדעת שאין כמעט מקדם אתרים שאין לא בלוג שהוא מנהל ממש כמו הבלוג הזה שהוא בעצם אתר תומך לאתר הראשי שלי.